| Pdelia a întrebat:

Ceao.am si eu o problema am 14 ani si am si menstruatie dar este normal sa-mi curga acel lichid alb inaintea veniri menstruatiei? ce semnifica? plsss ajutati-ma.nu am avut nici un contact sexuaal

4 răspunsuri:
| andreeeeea a răspuns:

Pai si eu am patit asa ceva.
nu stiu ce e dar nu iti fa griji cam toate fetele auhappy
(stiu pentru ca am mai discutat cu multe)
dac te deranjeaza asa de tare pune absorbant zilnic

mie de ex lichidu ala imi curge tot timpu indifererent dac imi vine ciclul sau nu.si eu am 15happy

| Pampam1 a răspuns:

Este foarte normal.Si mie mi se intampla si nu ai de ce sa fii speriata.Este un lucru absolut normal la pubertate.

| mynna27 a răspuns:

Daaaaaa

inseamna ca o sa iti vina menstruatia cat de curand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi si normal ca e normal.laughing. Cauta si tu ca is destule siteuri la care iti raspund doctori! Nu intreba pe aici.ca.fiecare isi da cu parerea.asa ca.mai bine.mergi la doctor sau cauti pe siteuri calumea.

Mai bine ar fi sa mergi la doctor pentru ca s-ar putea sa ai o infectie.nu neaparat.dar.nu e bine sa te joci cu asemenea lucruri.

Ma rog.big grin. sper ca te-am ajutat. putin!happy