| anonim_4396 a întrebat:

Ceao! big grin.

Nici nu stiu cum sa incepbig grin. Pur si simplu de anul` trecut un baiat tot se baga in seama cu mine thinking Stau la scoala in pauza si numa dintr`o data simt ca ma impinge cineva dupa care ma si prinde. Mai de mult a stat cu mine de vorba.glumea si na... acum de vreo 2 saptamana iar a inceput. ma impinge, ma atinge cu mana si imi zambeste dupa care tace si merge mai departe laughing. nu stiu am incercat sa il opresc si sa-l intreb care e problema. nu stiu ce sa mai fac, in fiecare zi aceleasi lucruri, deja devine stresant.Se da tare smecher prin scoala si nu vreau sa ma prind cu el sa imi fac probleme. De ce da dovada baiatu` chiar nu`mi dau seama. poate ma ajutati voi big grin

Mersi big hug big hug >big grin

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

E clar ca te place atata timp cat doar te sicaneaza asa. Numai sa nu-ti spuna vorbe urate sau sa faca misto de tine de fata cu altii. Nu cunoaste prea multe in arta de a seduce o fata, e mai incepator sa zicem, iar asta e modul lui de a te aborda. Probabil ca asteapta sa faci tu primul pas, e mai timid. Poate ne tii la curent si pe noi ca ne pasa pana la urma suntem TPU!

5 răspunsuri:
| roox a răspuns:

Eu cred că te placehappy
Când îl vezi încearcă să pleci în altă partewinking

| Яùxsi a răspuns:

Poate asa iti arata el ca ii place de tine. smug

| botafogo a răspuns:

E nebun dupa tine.

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Sal...

Sigur te place si nu stie cum sa-ti arate:X!
Dar daca vrei sa te convingi, intra in vb cu el.Vezi cum iti vb si vezi daca e ceva ciudat ce ar putea sa te duca cu gandul ca te place.

Eu cred ca da!

Bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vad ca vrea sa se bage in seama mereu...nu stiu. poate ii place de tine si nu stie cum sa iti zica asta