| CriSSa537 a întrebat:

Ceao! Ma gandesc sa imi iau un telefon.Care dintre Samsung Galaxy Sll si Samsung Galaxy S Plus a-ti alege? De ce? Se merita banii? FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Silviu14 a răspuns:

Depide de ce vrei sa faci cu el. S plus are un procesor mai bun decat la S2. Dar s2 are 32 de gb fata de 7, 8 cat are s plus. camera este mai buna la s2 si calitatea si marimea ecranului este mai mare la s2. Deci iATI S2

| CriSSa537 explică (pentru Silviu14):

Mi-am luat s2, nu de mult dar e de 16 gb...de 32 nu am vazut..multumesc de raspuns

3 răspunsuri:
| Vanity_ana_1996 a răspuns:

Galaxy plus pentru ca e mai nou si mai bun are mai multe aplicatii si nu e foarte diferit la pret de galaxy 2

| CriSSa537 explică (pentru Vanity_ana_1996):

Serios nu e diferit la pret? s plus e 12 mil pe cand s2 e 20.