| HellVampire a întrebat:

Ceao TPUlove struck cred ca pana acum v-am inebunit cu intrebarile despre naruto insa as mai avea inca una:d vreau si eu poze cu personajele din naruto dar REALI adica oameni care se imbraca k ei si multe plzzz mersi funda si vot la fiecare raspuns va besk TPU sunteti kei mai tari paaalove struck

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

Http://www.nanoda.com/naruto-cosplay/
Uite aici un site de unde poti cumpara accesorii: http://www.narutoattack.com/? gclid=CJqs3MDWyasCFUPwzAodmiVPzg