| madymadymadymady_4899 a întrebat:

Am si eu niste intrebari legate ce personajele din Naruto daca sunteti binevoitori sa imi raspungeti. Si sa incepem :
1. Care este tatal lui Naruto?
2. Sakura si sasuke vor fi vreodata impreuna?
3. Dupa ce il omoara pe Itachii, Sasuke o sa sufere pentru ca si-a omorat fretele?
4. Ce inseamna tatuajul lui Gaara de pe frunte?
5. Orochimaru a iubit vreodata?
6. sakura il iubeste pe Naruto?
acestea sunt intrebarile cel mai bun raspuns va primii FUNDITA love struck

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

1. Minato(al patrulea hakage)
2. Nu cred pentru ca Sasuke a innebunit din cauza uri si razbunari clanului sau pe care o duce pe umeri! Sg lui speranta se revina la normal e Naruto!
3.Da din cauza ca Itachia primit o misune de la mai mari satului sa isi omare clanul pentru ca altfel pornea nu razboi intre Konoha si Uchiha! Sasuke a aflat debea acum asta si acum vrea sa distruga Konoha.
4. Iubire
5.Nu
6.Cu adevarat nu cred! Ea sufera din cuza lui Sasuke, dar cine stie pote in vitor o sa fie cu NARUTO!( a ziss intr-un ep ca il iubeste numai pentru a se intoarce in sat si pentru a renunta la urmarirea lui Sasuke)

12 răspunsuri:
| No a răspuns:

Stiu ca s-au mai dat raspunsuri, dar nu pot rezista sa nu raspunds ( ador Naruto & Naruto Shippuden :X )
1. Minato Namikaze
2. Nu se stie. Dar pana acum nu :D
3. Da, va suferi. Pt ca a aflat de la Madara ( Tobi ) motivul pentru care Itachi si-a omorat clanul. ( uita-te pe http://www.animekage.com/watch-online/naruto-shippuden-episode-139.html )
4. Iubire :X
5. probabil cand era mic.dar dupa aia s-a schimbat si a devenit evil. oricum nu cred ca a iubit vreodata :|
6. Maybe :"> Dar oricum, in ep 206 Din Naruto Shippuden i-a spus lui Naruto ca il iubeste, dar acesta s-a prins ca i-a spus Sakura asta numai pentru a nu-l mai urmari pe Sasuke.Dar oricum, Sakura are o frumoasa simpatie pentru Naruto :>

:)

| Rustin a răspuns:

1.Minato Namikaze
2.Nu
3.Da citeste in manga
4.nu stiu
5.Nu cred
6. Da in shippuden
o seara buna gaigca

| Myuu a răspuns:

1.Minato Namikaze(Yondaime Hokage)
2.Nu cred, pe Sasuke nu l-a interesat niciodata Sakura
3.Da si jura ca va distruge Konoha
4.'Iubire"
5.Nu,pe nimeni, poate doar pe el
6.Nu cred, Sakura il iubeste pe Sasuke, desi in episodul 206 a marturisit ca il iubeste o fi vreo minciuna ca sa il opreasca pe Naruto sa nu mearga dupa Sasuke si sa isi puna viata in pericol.

| 3thera a răspuns:

1) Minato Namikaze (al 4lea Hokage care a murit sa protejeze Konoha de Kyuubi - bestia inchisa in Naruto care se pare ca acum recent in manga si in episoadele Naruto Shippuden ii da putere :P Cred ca va fi cheia sa-l invinga pe Madara)

2) Nu se stie.Masashi Kishimoto[creatorul Naruto si cel care scrie manga] a zis ca nu intentioneaza sa scrie prea mult romantism pentru manga asta, deci nu stiu ce sa zic.Dar cred ca vede si el cati fani are OTP-ul asta SasuSaku. Orice e posibil.Si sunt sigura ca Sasuke inca tine la Sakura acolo undeva adanc si departe, chiar daca e el asa nebun.Nebun de tot, a innebunit saracul.E prea orbit de "revenge" si nu isi da seama).

3)Da,pentru ca va afla adevarul de la nebunul ala de Madara.

4) Inseamna "iubire", pentru ca atunci cand era tanar nu prea avusese parte de ea.Dar acum e tovarasul lui Naruto si Kazekage! :D

5) Aaahh...cine stie ce a facut fara ca noi sa stim =))

6)E foarte complicat aici.E evident cat de mult il iubeste pe Sasuke chiar si cand este un criminal, dar si pentru Naruto se vede ca are ceva...cel putin ca pe un frate il iubeste.Dar sigur are si altceva...sau poate ma insel.Acuma nu stiu,parerile sunt foarte impartite.

Si te rog eu, fii tu la zi cu episoadele din Naruto Shippuden ca sa aflii singura raspunsurile, nu dinainte!
Episoade noi apar in fiecare joi : http://animekage.com/anime/naruto-shippuden/

| KiryuZero a răspuns:

1.minato namikaze
2.nu,dar mie mi-ar placea
3.da
4.iubire
5.nu
6.da in episodul 206 din naruto shippuden recunoaste sakura ca il iubeste pe naruto

| AlexandraM776 a răspuns:

1. Minato Namikaze (al 4-lea Hokage)
2. Nu cred
3. Da
4. Iubire
5. Nu stiu
6. Nu

| wolfkidgirl a răspuns:

Pai 1-Tatal lui Naruto este cel de-al patrulea hokage.3-Sasuke sufera si vrea sa distruga Konoha.6-Da, Sakura il iubeste si vrea sa ii spuna(mi se pare ca ii si zice daca imi aduc bine aminte)

| ForeverAB2UTY a răspuns:

1.Minato Namikaze(al 4 lea hokage)
2.NU nu vor fi niciodata impreuna.In Naruto Akippuden exista un zvon ca Naruto si Sakura vor fi impreuna ca si Minato Namikaze si Kushina Uzumaki.
3.Da el credea ca Itachi a ucis clanul pentru a isi vedea adevaratele puteri, dar nu este adevarat i-a fost dat un ordin din satul frunzei pentru a pastra pacea si atunci sasuke jura ca o sa distruga satul frunzei KANOHA
4. iubire:X
5. Orochimaru, nu a incetat niciodata sa tina la colegii lui de echipa Jiraya si Tsunade si Sasuke la fel
6.Da in Naruto Akippuden se spune ca cei doi vor fi impreuna

| ßee_ße_1993 a răspuns:

Oaaameni buuuni x.x, Semnul lui Gaara de pe frunte este făcut atunci când şi-a omorât unchiul, singura persoană care părea să ţină la el (doar părea), şi simbolizează dragostea, dar înseamnă "Om care se iubeşte doar pe el însuşi" x.x.

| LaLaXsOnG a răspuns:

1. Tatal lui naruto este al patru-lea hokake.
2. Nu ei nu vor fi niciodata impreuna.
3. Nu cred ( pentru ca el s-a razbunat pe itachi )
4. Iubire.
5. Orocimaru nu a iubit niciodata.
6. Da il iubeste ca prieten.

| Xender21 a răspuns:

1.Minato Namikaze, dar naruto nu stie inca
2.nu Pentru ca sasuke nu-i mai arde de iubire el are in cap doar razbunare
3.Pai da dar inainte sal omoare nu stia, apoi i-a spus madara adevarul
4. Iubirea de a se iubi el singur indepartand pe oricine, si sigiliu Sukaku
5.Da,el a iubit-o pe tsunade,nu ca iubita ca prietena,deoarece cand orochimaru voia sal omoare pe naruto, s-a bagat tsunade, prima data orochimaru a avertizat-o sa se dee din fata ca sa nu o omoare, si ca cu ia nu are treaba deci da dovada de pretenie, si la iubit si pe al 4 -lea hokage, dar nu pentru mult timp, orochimaru este o persoana care invideaza puterea pe care o are adversarul, decii seamana cu sasuke nu intotalitate doar putin
6.Nu sakura vrea ca naruto sa nu se duca dupa sasuke de asta i-a zis cal iubeste pe scurt la mintit, ea il iiubeste doar pe sasuke atat, si sasuke o va iubi daca renunta la razbunare, dar nu cred.

| Becky_Rebeca_1950 a răspuns:

1. Minat
2. Da se verifica căsători și vor avea o fata
3. Nu cred...
4. Iubire
5. Nu.
6. Nu prea... Dar mai mult pe Sasuke