| AllStarConverse a întrebat:

Ceauhappy
am o mare problema.Cineva mi. a schimbat parola de la id si acum poate intra si pe hi5 meu.atunci cand dau pe forget my password trebuie sa dau pe chestile alea.si eu am dat pe my acount compromis ceva de genu. dupa ce dau trebuie sa scriu idul cu problema si un cod. dupa aceea imi apare ca trebuie sa scriu luna, ziua si anul(in care m.am nascut). dar aici e problema ca eu cand mi-am facut idul le.am pus la abureala anul(pentru ca pe mine un ma lasa sa-mi pun acolo anul 1998 ca sunt prea mica.Cum as putea face rost de acele date pentru imi schimba parola. daca exita vre. un site.sau eu stiu. orice doar sa ma ajutati...sa-mi si explicat. dau finda la care mergecrying

1 răspuns:
| BiaBubulina a răspuns:

Pai cauta program de aflat parole scrii id tau iti da parola intri pe id si ti-o schimbi sau iti faci alt id si scrii pe google yahoo mesenger registration