| brusturel a întrebat:

Buna prieteni. Am vrut sa creez fratelui meu o adresa de email, sa aiba si el. Problema e ca nu pot, ma intreb de ce nu accepta. Am bifat ca e nascut in 2000 si atunci mi-a cerut acordul parintilor (asa ceva). Am incercat a doua oara, am schimbat anul nasterii, l-am facut..."adult" doar ca sa evit problema asta. si tot asa, cand dau la CREATY MY ACOUNT, APARE O NOUA PAGINA de

YAHOO! ID

PASSWORD

SIGN IN

Am trecut si aici adresa noua, parola si am dat sign in. Degeaba. Dă greseala. Ce gresesc? Ce trebuie sa fac? S-a modificat ceva atunci cand trebuie sa-ti faci o adresa de email si eu nu stiu? Eu n-am mai facut demult si ma gandesc ca...cine stie ce o fi nou. Rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| nicknic a răspuns:

A ramas probabil ceva nebifat sau apare ca numele e ocupat sau codul de siguranta mai multa atentie si merge succes