| Bonotralalala a întrebat:

Ceau, ceau TPU!

Am si eu nevoie mare, mare de voi!

Deci, eu fac parte dintr-un club de engleza. Forever Smiling Club se numeste.

Am primit mai multe sarcini. Una din ele este : sa fac un articol despre vara.

Eu am scris despre vacanta mare si vizite si ce mai putem face noi vara; normal ca in limba engleza le-am scris.

Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa imi spuneti ce as mai putea sa scriu, despre ce as mai putea sa scriu in acest articol!

Precizez ca ofer funda si vot la cele mai compleze raspunsuri!

[ Desi unii ar da raspunsuri doar pentru funda... si nu doar pentru a ne ajuta unii pe altii! Ma rog... faceti-va ca nu am spus asta. ]

Astept cat mai mult raspunsuri si asta cat mai repede.

Multumesc anticipat pentru ajutor! :*

1 răspuns:
| Belly a răspuns:

Pai...poti sa scrii despe cum e vremea ..sa descrii cerul sorele sunetele din natura. Cum este lumea ..adica este foarte fericita si se bucura de toate bucuriile oferitre de vara. poti spune ca intreaga natura este plina de insecte al caror sunet incanta orice ureche, plina de zambet si culoare, de anuimale care zburda pe pajiste si despre bogatiile acesteia si abia apoi sa spui ca : Copii sunt foarte fericiti ca vara este vacanta mare si despre ce pot face ei acum.iar la sfarsit spui ca ti se pare un anotimp foarte frumos si distractiv ale carui minunatii te incanta in fiecare an si ca mereu ti se pare ca e din ce in ce mai frrumos. Mna cam asa cred eu depinde de tine cu vrei. Sper sa te descurci poti sa nu-mi dai funda ca nu ma supar daca nu-ti place ce ti-am spus big grin Spor la treaba! :*