| SNOWTIGER a întrebat:

Ceau de ieri mă doare burta imi trece si dupa un timp scurt iar incepe sa ma doara ce ar trebui sa fac funda plus vot la tot mulţumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| alynutza6820 a răspuns:

Depinde în ce parte te doare, dar depinde la fel de mult şi de factori!

Mai bine mergi la un doctor. Poate fi vorba de apendicită, viermi intestinali (cred), ficat, pancreas, o răceală. Totuşi, bea ceai, nu face rău! Chiar deloc! big grin

| Ebsghjs a răspuns:

Eşti fată sau băiat?
Daca esti fata, inseamna ca ori ai mancat ceva stricat ori o sa-ti vina prima menstruatie (daca nu ti-a venit deja).