| DidiChanx3 a întrebat:

Ceau deci o sa-mi iau prin aprilie un chow chow catel si ma intrebam daca o sa se certe cu cateaua mea ( corcitura de bandog si are 8 ani ii ft cuminte ) si pentru cei acrea ua avut chow chow sau au as vrea sa stiu daca se dreseaza usor adica daca pot s-o fac eu sau trebuie dusi la dresor si cat de bine se acomodeaza cu alte animale sau oameni in special copii si straini fundita :*

1 răspuns:
| 2laura3 a răspuns:

Avand in vedere ca sunt de sex opus. atuci este posibil in procent de 90la suta sa se inteleaga.in privinta dresajulu nu ma pricep... dar cainele ia foarte mult din caracterul stapanului. succes si iubeste-l mult