| gina09 a întrebat:

Ceau fete, aveti pierce in buric? va place cum arata?
pentru cele care aveti e dureros? cat dureaza pana il face si cat costa?

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Am o colega care si-a facut. A durut-o cam tare, nu a costat mult, dar si l-a dat jos dupa o perioada.

| gina09 explică:

Multumesc pentru sfaturi. urmeaza sa imi fac si eu in primavara sau in iarna

| ℓDℓ a răspuns:

Buna.
Eu am piercing in buric de 3 luni.
Nu m-a durut deloc nici cand mi l-a facut, nici dupa.
A costat 60 de lei (cercel+gaura) si inca 30 de lei medicamentele.
Inca nu mi s-a vindecat complet dar vindecarea dureaza intre 2 luni si un an.Dar e bine ca nu ma doare si nu am probleme cu el.
Bafta:*

| ℓDℓ a răspuns:

A, si imi place foarte mult cum arata.

Si pana il face dureaza cam 10 secunde...serios.
iti baga acu, cercelu. si gata:*