| Bubbles10 a întrebat:

Ceau, ma duc la ziua de nastere a unei prietene si am rams in paguba de idei. Ce sa-i cumpar?!?

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Poti sa ii cumperi ceva simbolic ca sa il pastreze.
Ex: o cana editata cu o poza sau scris,un tricou,o agenda frumoasa,o rama foto,un breloc,un portofel, o clepsidra frumoasa si multe altele.
Alege de pe site-ul asta, poate gasesti ceva ce-ti place :http://www.fungift.ro/. Ar trebuie sa iti gasesti ceva placut. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes!

4 răspunsuri:
| Avon_8981 a răspuns:

Depinde ce varsta are...ca daca are 10 ani, poti tu sa ii cumperi o clepsidra cand el isi doreste o masinutalaughing.Sau daca are 20 ani poti tu sa ii cumperi o rama foto...ca nu cred ca va fi impresionat.

| allexandraaaaa a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi un parfum.

| Bubbles10 explică:

Are 13 ani big grin!

| IadidK a răspuns:

I-ai un tricou sau un hanorac, sigur o sa ii placawinking Bafta