| Floriii a întrebat:

Ceauu, as vrea sa incep sa merg la solar sa imi fac pielea faina creola. dar am o problema :-s. ma fac rosie intai :-l si dupa mi se inegreste pielea. straight face. pot face ceva sa ma inegresc mai repede sau chiar faravsa ma inrosesc?

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ciao, iti recomand sa NU folosesti solar, este cel mai periculos pentru piele ( risc max pentru cancer de piel) in occident deja s-au lasat de asta multi si vand aparatele ieftin in tarile balcanice. sad

| Memecy a răspuns:

Solar? in niciun caz mai bine la soare happy
ce daca esti mai bronzata? mai neagra? ce nu-ti place rasa ta :X?

| Floriii explică:

Da solar dar nu mult cat sa ma inegresc putin sad. Nici o incurajare pentru asta?

| SMarius a răspuns:

Daca ai ten foarte deschis, e periculos sa stai mai mult si la soare, dar altminteri la solar...