| Denissa16 a întrebat:

Buna seara TPU, ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Eu sunt alba la piele, as cam vrea inainte sa incep sa ma duc la plaja sa ma duc vreo 3 4 sedinte la solar. Oare asa o sa reusesc sa ma inegresc si eu?

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Trebuie să te dai cu unt, când stai la plajă. ( după ce ajungi acasă faci duș și te speli de unt ).
Când eram mic mama ne dădea cu unt, / ne ungea cu unt ( pe mine și pe tata ), și se dădea și ea cu unt!
M-am uitat în niște poze de atunci și ziceai că asta ( mama mea ) este negresă!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu asta e scopul plajei sa te bronzezi. e snobismul snobismului si prostia prostiei sa te duci la solar inainte de plaja.