| anonim_4396 a întrebat:

Ceauuu! Am o problema cu boxele! Cand sa ascult muzica fac un bazait foarte urat ca si cum nu am prinde unda de radiolaughing straight face intelegeti voi laughing. am incercat tot le-am scos si le-am bagat iar am umblat si la optiuni la volum si fara niciun rezultat! Credeti ca s-au stricat si ca trebuie sa imi iau altele?!? Daca stiti care e problema spuneti-mi va rog:* dau fundoi :*:*

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat asta. Eu le-am schimbat pentru ca mufele erau deteriorate și numai făceau bine contactul. Înainte să-ți cumperi altele, fă o probă cu alte boxe sau cu niște căsti. Dacă se aude tot așa înseamnă că boxele tale nu au nimic, de vină e placa de sunet. Încearcă să reinstalezi driver-ul la placă. Dacă tot nu merge, schimbo straight face Altceva nu știu ce ar putea fi de vină thinking

3 răspunsuri:
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Pai...asa mi se intampla si mie:nu se auzea, scotea un bazait ciudat...mi-am luat altele, si acum nu mai am nicio problema.succes!

| Smilee4Mee a răspuns:

Nu stiu exact care e problema dar mi se intampla la fel daca telefonul meu este prin preajama si sunabatting eyelashes