| LUXOR1 a întrebat:

Cei care ati luat diverse cosmetice,parfumuri de la Oriflame mai exact de la London sunteti multumiti de ele,este o gama buna de produse, ma refer la catalogul din ianuarie? Iar cei care ati luat de la AVON din catalogul din februarie ce v-ar tenta sa luati? PS: puteti vedea cataloagele si online! FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Eu am fost foarte multumita de ele si chiar imi plac aromele parfumurilor.Acum depinde si de gusturile tale. Sper ca te-am ajutat!