| Daria a întrebat:

Cei care faceti/ati facut canto, cum s-a desfasurat prima ora? Adica ati facut vocalize sau v-a pus sa cantati sa vada ce voce aveti? Orice informatie e bine venita.Merci.happy

Răspuns Câştigător
| Ch33ri0s a răspuns:

Poi pe mine a vrut sa ma ia la canto...Si prima oara ne-a ascultat cu o melodie usoara.Cine canta melodia aia bine...era admishappy

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună Daria, depinde de profesor, nu există niște reguli standard pentru prima lecție.
Uite ce am găsit eu pentru tine http://www.youtube.com/watch?v=CIYS6l9Uc3I
Mari succese!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Daria am si eu poza aia a ta laughinge mistoo.