| cυρcαкє a întrebat:

Cei care joaca lady popular, ce coduri sunt pentru diamante sau bani? Sau cum pot face bani mai rapid la la nivel 0?big grinsi puncte

3 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu exista coduri pentru diamnate/bani. Diamante o sa ai doar daca cumperi si cand implinseti 100 de zile de joc primesti 200 de diamante si 2000 de puncte.

Cum sa faci bani? Din jocuri(Connect the dots; Hanoi Towers; Mastermind; Scratch).

Cum sa faci puncte? Din jocuri, mergi la salon si schimbi coafura/machiajul/bronzul, iti pui tatuaje/pierce-uri, mergi la dans.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare iti da la fiecare 100 de zile 200 de diamante si 2000 de puncte sau doar in a 100 a zi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz, nu stiu coduri dar te pot invata sa treci de nivel. ca sa treci de nivele trebuie sa faci, misiuni uite iti dau adresa mea de messenger si poti sa ma intrebi oricand
: pisica_sexy20, sunt din localitatea Maneciu, am 11 ani si ma cheama Maryuca