| brunetteee a întrebat:

Cei de clasa a VIII'a ce note ati luat la examen happy? eu 5, 05 sad

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Am luat 9, 50 la romana happy. Este binisor, dar sunt cam trista ca am gresit la un epitet sad.

| Mjdolhfi a răspuns:

| iiulia52 a răspuns:

8, 90 se putea si mai mult

| Aicilef a răspuns:

Am luat 9, 15.Nu fi trista. daca ai media de la 5-8 mare te ajutawinking

Bafta la mate:*:*

| Snicker a răspuns:

buna.
pai eu la romana am luat 9, 25(am gresit din prostie) si la matematica 10 curat :d, dar si cat am tras anul acesta pe matematica...pff.
la mate tu cat ai luat?

| michyy a răspuns:

10 in cap.se putea si mai bine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la romana am luat nota 8. 50 si la mate am luat nota 7.95...lasa ca intri la liceu...vezi uh!