| ankybc a întrebat:

Ce note ati luat la examen?

14 răspunsuri:
| Anonime a răspuns:

9,75 romana, 8, 45 matematica.

| Sonnia a răspuns:

La ambele 9, 80.

| ankybc explică:

8.5 si 8.7 sincer sunt mice notele dar asta e

| ankybc explică:

Apropo adriane daca nu te intereseaza intrebarea de ce raspunzi la ea crede-ma puteam sa traiesc fara raspunsul tau daca se numeste raspuns.

| Annaa a răspuns:

9.80 la romana si 9.45 la matematica! TU?

| adi4ever a răspuns:

Mama frate...asta e intrebarea saptamanii.
Ce note ati luat la examen?
Parca ati fi disperati s-au mai pus peste 100 de intrebari de genu ce note ati luat... daca iti zic ce note am luat dormni linistit(a)?

| adi4ever a răspuns:

@anky: Ai vreo problema ca mi-am dat cu parerea?

| Ađııa a răspuns:

Romana - 9.55
Mate - 5.10

Vreau sa dau la uman...

Tu ce note ai luat? happy

| Razu_5085 a răspuns:

Romana - 9, 60
Mate - 8, 60

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Matematică 9.70, iar la Română 8.70 şi am făcut contestaţie pentru că am vorbit şi cu profesorii şi tind să cred că nu mi s`a acordat punctul din oficiu.
Tu?
Baftă`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce te intereseaza notele altora deoarece majoritatea sunt minciuni! Aia e! Si in plus cum a spus si @adrian s-au mai pus mii de intrebari despre note. Daca te interesau asa mult notele altora vizitai celelalte intrebari ca nu sunt la mare distanta unele fata de celelalte si nici nu mai aglomerai sectiunea asta aiurea cu intrebari inutile si aflai si ce te interesa! Dar va place sa va prostiti!

| ViViDfan a răspuns:

9.40 la romana, iar cu matematica sunt in pom, am luat 8laughingtu?

| CamiRose4 a răspuns:

Pai la mate am luat 7.50 si la romana 9.05

| Dragosh_9340 a răspuns:

8.35 la romana, 9.20 la mate