| ShockyPunk a întrebat:

Cei de la profilul filologie mai studiaza in clasele a XI-a si a XII-a matematica? Se da bacul la aceasta materie? :-s

Răspuns Câştigător
| Zoxxx a răspuns:

Sunt la filo, si nu, dintr'a 11-a si a12-a nu se mai face mate si nu se da bac la aceasta materie happy

2 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Din a 11-a si a 12-a nu se mai face mate din cate stiu eu.

| AndyCrimson a răspuns:

Nu sunt la filo insa stiu sigur ca nu se da bacul la mate. Te asigur de asta. Si eu stiam ca in a IX-a se fac doua ore pe saptamana si la restul claselor nu stiu, oricum scapi de mate!