| karinamark a întrebat:

Cel mai bun prieten al meu din ultimii 2 ani s-a transformat "prietenul" meu acum 2 luni si jumatate. Stim totul unul despre altul si facem multe lucruri impreuna dar de la un timp devine plictisitor asa ca as vrea ceva scugesti de activitati ce le-am putea face >impreuna.:

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

De-a vatea ascunselea in camerabig grin va plimbati, va uitati la filme

| karinamark explică:

Cunoastem fiecare coltisor al parcului sau al cafenelelor laughing SI filme la fel.dar ideea cu vat'ascunselea in camera puppy dog eyes so cute