| bublegum a întrebat:

Cel mai frumos moment...pe care nu o sa il uiti pre curandwinking

10 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Pai... e cam ciudat laughing
Ziua in care a inceput sa`mi placa TH. big grin

| Psihiatra a răspuns:

Un sarut pe care nu-l voi mai putea niciodata repeta cu acea persoana

| d3nut7 a răspuns:

Logarea mea pe TPUbig grin

| adelutza29 a răspuns:

Pai este un moment la discoteca cand stateam de vorba cu baiatul pe care il placeam.
Si odata intr-o noapte cand am pus un paariu sa mergem intr-un cimitirlaughing

| Ella_7974 a răspuns:

Cel mai frumos moment a fost dupa ce am coborat 3 km de partie si cand am ajuns la telescaun mi-am dat seama ca nu am bani pentru a urca laughing A trebuit sa urc pe jos, cu placa in spate.
Si sunt sigura ca acum te gandesti unde e partea cu momentul frumos... ei bine, cand am ajuns la jumatatea drumului pe care il aveam de parcurs, am luat o pauza si m-am uitat in spate. In spate era soarele care apunea. A fost o priveliste extraordinara, cerul era senin...Eram singura-singurica si asta e un lucru bun ca nimeni nu a putut sa-mi strice clipa de relaxare.

| Shake a răspuns:

Seara la discoteca, cand m`a intrebat daca vreau sa fiu cu EL :Xblushing

| Nextone a răspuns:

Momentul cand baiatul pe care il placeam de cativa ani m-a condus acasa si m-a sarutat si de atunci traiesc o frumoasa poveste de dragostehappy:X

| Comatose a răspuns:

Pai primul meu kiss frantuzesc acum 5 ore pff ce life...primul kiss frantuzesc dar totodata ultimul crying

| sayross a răspuns:

Am cazut de la etajul 3 de la geam din dormitor si nu am patit absolut nimic bine ma dureau putin picioarele dar nu am patit nimic ala a fost cel mai frumos moment din viata mea pentru ca am primit porecla nemuritorullaughing stiu e hilar

| bublegum explică:

Saptamana asta de vacanta ...care o fost cea mai faina :X:X
inca nici nu imi vine sa cred ce tupeu am in mine laughinglaughing