| dancosti69bos a întrebat:

Ceva locuri de munca online sau pentru minori 16+ de acasa?
Vreau sa fac ceva cu timpul meu

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foloseste timpul ca sa inveti pentru scoala. Ca ai sa cari nisip cu roaba toata viata.

| Violleta2022 a răspuns:

Toti vreti munca online, dar la 16 ansiori nu aveti cunostinte de nimic online, deci ce munca vrei tu?

De ceva munca fizica nu ai chef?
Se deschid acum gradinile de zarzavat, serele de flori si este garla de munca acolo.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce știi să faci pentru un job online?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești pasionat de jocuri, poți face ceva legat de asta.Sunt foarte multe persoane care fac bani din așa ceva.

| Fonk a răspuns:

Nu ai ce munci esti minor, da se poate lucra la terasa daca vrei