| andrei1121 a întrebat:

Cine siteuri care ofera locuri de munca acasa online (sa scriu articole, sau sa fac altceva de acasa ) funda

Răspuns Câştigător
| ciufuliiciii a răspuns:

Ca baiat nu cred ca ar fi interesat de avon sau oriflame happy

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Incearca pe bestjobs/ejobs. vazusem la un moment dat ceva anunturi in care se cautau persoane pentru scriere de articole pentru diverse site-uri/reviste online, etc

| Alexiaboo a răspuns:

Te-ai putea angaja la firme ca de exemplu avon sau orifflame. Lucrezi acasa, trebuie sa cunosti oameni in schimbi pentru a-ti face comanda. Tipul asta de "job" nu e neaparat numai pentru fete.

| ciufuliiciii a răspuns (pentru Alexiaboo):

Ca baiat nu cred ca ar fi interesat de avon sau oriflame happy