| Cherry a întrebat:

Ceva metode sa ma relaxez, ce sa fac? in ultimul timp am fost foarte stresata, ingrijorata, a inceput si scoala, mi-a dat tot progamul peste cap, ma trezesc si devreme, nu sunt odihnita, ma trezesc noaptea, ma ia somnul greu, menstruatia nu-mi vine de o saptamana si ma ingrijoreaza si ea ca poate as fi insarcinata ca am avut contact sexual dar nu a ejaculat in me. funda mare

1 răspuns:
| Nastia a răspuns:

Ia lecitina si pastile antistres.bea ceai de tei seara, ajuta sa dormi.lasa nessurile sau cafeaua, cola seara[dupa 6]. organizeaza-ti cat mai bine timpul, daca poti dormi dupa-amiaza, apoi iti faci temele.