| Sara2 a întrebat:

Pe 10 octombrie mi-a trecut menstruatia si in acea zi am avut ultimul contact sexual, el a terminat afara, pe 5 noiembrie mi-a venit menstruatia, (a venit la timp a curs normal) si pe 12 noiembrie mi-am facut un test surecheck si a iesit negativ, m-am uitat la el juma de ora si a 2 zi, era 1 linie, dar de cateva zile mi-e foame intr-una, as baga in mine ca intr-un sac, si mi s-a umflat burta putin ma simt asa grea si respir greu, (deci daca ar fi ar fi aproape 2 luni) credeti ca e posibil sa fiu insarcinata? sunt foarte stresata si ingrijorata sad

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata.

| Crisu a răspuns:

Foamea si impresia de balonare e provocata de auto sugestie. tu te'ai facut sa crezi ca esti insarcinata si acum ai cautat niste chestii care te'au facut sa crezi ca esti gravida.mai fa un test, sau du'te la ginecolog ca sa stai linistita.

| lyrics a răspuns:

Stai linistita.
daca ti-a venit menstruatia la timp, si normal.
si testul a iesit negativ.
nu esti insarcinata.

| Alexa_4570 a răspuns:

Ar trebuii sa te duci la un ginecolog.
Calmeaza-te...big hug Vorbeste cu mama ta despre asta si luati o hotarare impreuna.

| Iama a răspuns:

Du-te la medicul ginecolog.nu se stie daca esti insarcinata dar ar fi bine sa te convingikisssucces

| LauraD a răspuns:

Nici vorba! dar pentru linistea ta mai fa un test. iar data viitoare ai mare grija. bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici vorba sa fii insarcinata

| GABOY a răspuns:

Cu siguranta nu du-te la un contorol sa vezi si tu ce ai