| darts01 a întrebat:

Imi tot cade parul de cam un an si nu am observat daca mi s-a rarit, dar acum vad ca mi s-au format mici goluri acolo in colturile capului(nu stiu daca intelegeti unde). Credeti ca e vreo sansa sa nu chelesc? Mentionez ca sunt baiat si am 20 de ani.

Răspuns Câştigător
| Superlativ_Frumusete_1985 a răspuns:

Produsele Nioxin sunt foarte bune, au niste tratamente specifice care ajuta parul sa se regenereze.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca folosesti gel de par, inseamna ca ai facut o dermatita si de aceea cade!
Mergi la dermatolog la o consultatie, pana nu incepi sa ai zone largi fara par.

| kiri11 a răspuns:

Hmm, poti incerca produsele din gama senso duo. Atat uleiul cat si samponul. Citeste mai multe detalii despre produs si te vei convinge happy

| Andreeea21 a răspuns:

Sau folosește șampoane pe baza de urzici, frunze de nuc și ardei iute. Ajută la regenerarea părului în timp.
Și uită-te la tatăl tău să vezi dacă nu e o chestie ereditară. ^_^