| anonim_4396 a întrebat:

Ciao.am si eu o intrebare la care doresc cat mai multe raspunsuri daca se poate.peste 2 saptamana ma duc la majoratul unor gemene.si ma tot gandesc la cadoul pentru ele.pe langa cele 2 buchete de flori ce sa mai aleg?sad nu ma pot hotari.precizez ca sunt prietene bune si nu vreau cadouri gen pentru a impresiona pentru ca imi sunt prietene nu am avut sau o sa am vreo relatie cu ele.Multumesc

Răspuns Câştigător
| DeniZu a răspuns:

Flori, ursuleti de plus, accesorii, makeup, haine, bratari, lantisoare- argint, parfumuri, trusa machiaj, sau se gasesc deja cadouri cu creme si mai multe. sunt fete, 9 ne place cam orice. e mai usor sa alegi un cadou pentru o fata decat sa alegi pentru un baiat big grin
da.mi funda, te rog