| smsamif a întrebat:

Ciao. sunt la cel mai bun liceu din judet si am profesori de cel mai inalt nivel. problema e ca am extrem de multa ambitie sa invat la toate materiile de 10 dar nu am reusit numai la jumatate care nu sunt tare importante. am observat ca daca ceea ce vreau eu sa devin (si anume orice in domeniul informaticii, calculatoarelor) se leaga de matematica si fizica, poate putina chimie.

Daca ati fi in locul materiile care le ati alege ca fiind cele mai importante ar fi sad Matematica, Fizica, Informatica si Chimia?)

1 răspuns:
| Cromwell a răspuns:

Ale mai nsole materi,romana, fizica, schimia sialgebra, pcata ca si cele mai importante. mi se par mi tractive gemotria si infomatia, dara daca asa puteasi de ele as scapa,