| MegaVerzy a întrebat:

Ciao TPU. cine stie niste jocuri faine de strategie gen warcraft 3. dar sa nu fie empire ca m-am saturat.sau ninje jocuri online de strategie dar nu triburile... un joc fain sau virtual.numa sa fie fain. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Daca te-ai uita mai atent ai vedea ca nu e cu impuscaturi, cu arma aia tragi portale prin pereti. Este foarte complicat jocul si daca nu te duce capul nu-l duci la bun sfarsit fara sa cauti tutoriale pe youtube.

6 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Portal 2
Daca ai 1 GB de RAM ti-l duce fara probleme si jocul este supertare. Uitat-te la niste videouri de gameplay pe youtube si daca iti place PM me pentru link de download.

| MegaVerzy explică (pentru Supps):

Pare fain...da-mi linkul

| MegaVerzy explică (pentru Supps):

Aa da e cu impuscaturi...nu`mi plac alea...straight face

| MegaVerzy explică (pentru Supps):

Nu prea

| Supps a răspuns (pentru MegaVerzy):

Daca te-ai uita mai atent ai vedea ca nu e cu impuscaturi, cu arma aia tragi portale prin pereti. Este foarte complicat jocul si daca nu te duce capul nu-l duci la bun sfarsit fara sa cauti tutoriale pe youtube.

| g0d a răspuns:

Daca nu mai joci empire da-mi mie contul pe id de mess tinito_smecheru:d

| macuc a răspuns:

Cine stie cum descarc bots pentru c.s 1.6