| Sperietoarea a întrebat:

Cica in 2012 o sa vina un meteorit. O sa mai traim? O sa distruga lumea?

Răspuns Câştigător
| Lucinca a răspuns:

Draga tom

nimeni nu stie cand vine sfarsitul lumii decat DUMNEZEU
majoritatea oamenilor de stiinta sau care draq zic ca vine un. pe pamant e prost
pentru ca ei nu stiu nimic numai DUMNEZEU
ei inventeaza tot felul de chestii care pe mine ma scot din sarite
ai vazut foarte bine ca cica acum ceva timp ar fi trebuit sa vina sfarsitu lumii dar na venit ar fi trebuit sa vina si in 200 si in altii ani
astia spun tot felul de prostii numai ca sa sperie lumea si sa aiba ce sa dea le televizor
si cand ii vad la televizor imi bag ceva in ei ca m-am saturat de toate tampeniile care le pot scoate pe gura aia idioata pe care o auuu

eu una nu cred ca va veni sfarsitu lumii in 2012. poate va veni dar mai tarziu cine stie
app parca venea bing bangu nu meteorituwinking. nici ei nu stiu ce sa mai zica

scuze ca am injurat dar nu ma mai pot abtine la cat de "culti" suntwinking si ma scot din sarite

9 răspunsuri:
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Nu se stielaughing poate da poate nusmug

| Bibuşca a răspuns:

Buna Tom!
Nu mai crede toate prostiile astea ca le spun cei de la televizor sunt niste mincinosi si nu trebuie sa-i crezi pentru ca nu au dreptate.De unde stiu ei ca dupa un an va veni un meteorit acel meteorit isi poate schiba alta directie catre alta planeta.Cand o sa vina acel meteorit si vom muri cu totii va sti doar Dumnezeu altcineva nimeni.

| Diiana232997 a răspuns:

Nimeni nu stie sigur.
Si despre 1999 cate s-au zis, ca nu este viata dupa anul 1999 si uite ca suntem in 2011.
Deci, doar Dumnezeu stie.

| VladConstantin20 a răspuns:

Nimeni nu site.Mie mi se pare o presupunere.Tu nu vezi ca "a venit sfarsitul lumii" si pe 21 mai?raised eyebrowsEu unul nu cred. Poate va trece vreun meteorit dar pe langa Pamant, in + astia de la organizatiile mondiale gen N.A.S.A. ar face ceva.

| Sophie90 a răspuns:

Trebuia sa vina si in 2011 si na venit ce o sa fie o sa fie...

| Anna_1282 a răspuns:

oh go on cica in 2012 era sf lumii. chiar crezi?!?!? eu nu. cand o sa murim, o sa murim si punct.

| Roa a răspuns:

Sarsitul lumii nu vine cand vor unii si totusi imi pare rau ca cei de la Nasa il vad atat de tragic...adica nu ar avea sens ca Dumnezeu sa distruga ceva sa frumos.creat tot de Elhappy

| TheJeryk0 a răspuns:

Http://www.conspil.blogspot.com/ Citeste pe acest blog... aici ai dovezile ca nu va fi nimic in 2012...
Uita-te pe youtube la documentarul. Demascarea Industriei Muzicale - Ingerul Digital - Vaticanul Curva Babilonului;
Recomand canalele de youtube.
http://www.youtube.com/user/TheJeryk0
http://www.youtube.com/user/manolescubd
NU VA FI NIMIC IN 2012. Minciuni.

| TheJeryk0 a răspuns:

@Roa "adica nu ar avea sens ca Dumnezeu sa distruga ceva sa frumos.creat tot de El"...
Dumnezeu nu va dori sa distruga ce a creat. dar va fi nevoit cand satan va fi la conducerea planetei, aka antihrist...
Cum a fost nevoit atunci cand a provocat potopul, asa va fi si acum...
Asa ca nu va obositi sa mai credeti in 2012 si tot felul de prostii.
Cititi Apocalipsa Biblica si faceti legatura cu realitatea.
Capitolul 17. Doar cel ce are intelepciune intelege cu adevarat.
9.Aici trebuie minte care are înţelepciune. Cele şapte capete sunt şapte munţi deasupra cărora şade femeia.
Femeia care este prezentata la capitolul 17 din apocalipsa este chiar vaticanul.