| SashaGirl a întrebat:

Cine a castigat ieri X factor Romania?

Răspuns Câştigător
| DeutzaMika a răspuns:

Andrei Leonte! Si ma bucur ca l-am votat! Ini dai mie fundita? puppy dog eyes

11 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Andrei Leonte care a fost votat de mucoase până în 14 ani. Nu că ar avea vreo mare voce, ci pentru că aşa cum zice @AMYCULTAU, "era cel mai scump". Patetic. Chiar mă bucur că nu am urmărit emisiunea.

| SashaGirl explică (pentru Rockart):

Mie imi pl de el..., fiecare cu parerea lui!

| denylov3 a răspuns (pentru Rockart):

Asa e opheliac cum am mai zis ele cred ca a fost un concurs de miss/mister si nu de voce. gata l`au votat zici ca maine le si lua de sotie si daceau nunta avea 300 de copii

| denylov3 a răspuns (pentru Rockart):

Asa e opheliac cum am mai zis ele cred ca a fost un concurs de miss/mister si nu de voce . gata l`au votat zici ca maine le si lua de sotie si daceau nunta avea 300 de copii

| SashaGirl explică:

Andrei Leonte

| denylov3 a răspuns:

Abdrei Leonte. desi eu cred ca nu a meritat. Fundita puppy dog eyes

| denylov3 a răspuns:

Andrei Leonte. desi eu cred ca nu a meritat. Fundita puppy dog eyes

| SashaGirl explică (pentru denylov3):

Nu iti dau funda deoarece nu tineai cu Andrei (eu am vrut sa castige Andrei)

| denylov3 a răspuns:

Poi nu am zis ca nu tineam... da are o voce buna. dar sincer pana sa ajunga la alin vaduva mai are de lucrat mult

| dyaa_9126 a răspuns:

Andrei LEONTE din categorie -25 a lui Mihai Morar :X... funda? puppy dog eyes

| AMYCULTAU a răspuns:

Andrei Leonte era cel mai scump