| Bantichi11 a întrebat:

Cine a citit cartea AMINTIRI DIN CASA MORTII de F.M.DOSTOIESKI,eu am inceput sa o citesc,dar e plictisitoare are multa descriere,poate se intimpla ceva la final interesant,ce imi propuneti s-a o citesc sau s-a o las (nu imi plac cartile cu descrieri multe)
P.S.:daca stiti carti care nu au multa descrieri puteti sa mi le propuneti
Multumesc, funita!

1 răspuns:
| LeeMinHo00 a răspuns:

Citeste Harry Potter, Cartea adolescentilor:Josh McDowell si Bill Jone, Academia Vampirilor, Twilight.
Incearca si ceva de Nicholas Sparks, e foarte bun.