| biancaiuliana a întrebat:

Cine a citit cartea Charlie si fabrica de ciocolata si are acel jurnal de la clubul de lectura ca sa ma ajute si pe mine cu cateva exercitii. Cine ma poate ajuta

2 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Eu nu am dar are un prieten de-al meu care cica le-a facut pe toate.
Dar tu trebuia sa fi constient cand ai intrat in club ca sunt exercitii mai grele si altele mai usoare! Trebuie sa citesti cartea, iar apoi sa te chinui un pic sa le rezolvi.
Bafta!

| biancaiuliana explică (pentru ÐÿÅ):

Nu am intrat in club ....ne-a dat profa sa rezolvam acel jurnal aproape l-am facut doar ca mai am cred ca 4 ex ..eu nu le-as rezolva dar ne pune nota pe el..Ai cum sa ma ajuti macar cu 2 exercitii?