| anca_2642 a întrebat:

Cine a citit cartea Curajul-Holly Black? E adevarat ca pentru cei carora le-au placut seria Amurg le va place si aceasta carte?

2 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

Am citit atat Curajul cat si celalalt volum numit Jertfa si pot sa iti spun ca mi-am placut foarte mult. Eu ti le recomant si da sunt la fel de bune ca seria Amurg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-au parut cartile astea(msi a; es curajul), mai interesante decat amurg
amurg e o serie diropoasa, pe cand trilogogia asta de holly black este mult mai intunecata si adanca.