| Kate21 a întrebat:

Cine a citit noua carte a lui Stephanie Meyer? Este super! Eu am inceput-o duminica si am terminat-o luni! Este super tare! Cei care au citit-o:Cum vi s-a parut?(cartea se numeste,, Gazda")

7 răspunsuri:
| Kate21 explică:

Nu este din seria twilight

| Kate21 explică:

Si am gasit-o la carefour constanta

| lencikk a răspuns:

Se gaseste in librarii? sau ai citit-o de pe net...eu am citit cele 4 carti amurg si stiam ca va aparea si o a5a cont.seriei doar ca din perspectiva lu edward si stiu ca se numeste Midnight Sun... te rog trimite si mie mesaj despre ce carte este vorbabig grin

| lencikk a răspuns:

Hey am aflat si eu acum despre gazda...am cautat pe net pare interesanta si cred ca am sa o citesc in vacanta de iarna. dar am vrut sa te intreb u ai cumparato din librarii sau de pe net? maine am asa ma duc si eu sa caut... app inca o intrebare povestea este una de dragoste asemanatoare cu ceea din amurg? trimite un mes privat sau da-mi id tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Gazda"? Dar in engleza e "Midnight Sun" care s-ar traduce "Soarele de la miezul noptii" confused Nu am citit-o inca, dar vreau sa o citesc happy In schimb le-am citit pe celelalte volume si mi-au placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soarele de la miezul noptii nu va mai avea continuare pentru ca a fost publicat pe net pana la capitolul 12 si stephenie meyer a refuzat sa scrie contiuarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot downloada si eu cartea? urgent