| Snicker a întrebat:

Buna,
Credeti ca sunt prea mica pentru a citi "Gazda"de Stephanie Meyer? Adica este posibil sa nu intelg cartea la 14 ani?

Răspuns Câştigător
| dynasmile21 a răspuns:

Buna big grin Eu nu suport chestiile de genu': ca esti prea mica pentru a citi o carte, doar pentru ca tu poate ai interpreta altfel decat criticii. Mie imi place sa citesc de cand sunt mica si am citit carti cand eram mica si acum cand le-am recitit am inteles adevaratul lor sens. Insa de cate ori citesti o carte o vei intelege altfel, deoarece depinde si de starea ta, pe care ai avut-o cand ai citit. Daca vrei sa citesti o carte citeste-o!winking Din fiecare carte inveti ceva!

2 răspunsuri:
| ralubruneta a răspuns:

Nu

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

Eu am citit cartea si am inteles-o foarte binehappy (am 13 ani)