| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Cine a simtit pe pielea sa fenomene paranormale? Spuneti-mi povestea voastra si poate va pot ajuta cu ceeva.Eu am niste prieteni in America(de Nord) care se ocupa cu fenomenele paranormale (ei sunt cativa din echipa din "Fenomene Stranii: de pe Discovery care au cautat cazuri si au filmat si tot ce a trebuit legat de fenomene paranormale.Acum 2 ani au fost in Romania si mau invatat si pe mine toate chestiile legate de paranormal si tin legatura cu ei prin mess si telefon si cateodata fb. Daca aveti un caz de genu asta spuneti-mi povestea si va pot ajuta.Nu radeti cei va rog frumos eu vreau sa ajut.Dau funda celui mai adevarat caz paranormal.

1 răspuns:
| seraina a răspuns:

Eu am simtit pe pielea mea. Eu am o casa foarte ciudata si pare foarte infricosatoare si nu de putine ori s-au intamplat lucruri ciudate... de exemplu am o perdea lunga pana in pamant si pisica mea mereu trece dupa ea si se vede ca un soricel ce trece pe sub un covor o vezi sti unde e si cand a trecut o data inainte sa ma bag in pat am vazut asa si zic : "aaa e pisica" si cand aud pisica ca plangea la usa sa intre in camera, deci ea nu era in camera si nici geamul nu era deschis, seara trag perdeaua de la cada si mereu se vede ceva negru de dupa perdea si nu este nimic acolo si nici nu ar avea cum sa fie umbra de la ceva, o data tot la fel eram in baie si pur si simplu se auzeau batai din oglinda ca si cum cineva era pe partea cealalta si batea, matusa mea a venit in vizita la mine si a zis ca seara a simtit o mana pe picior si ca cineva a schimbat postul de la televizor pe Discovery postul preferat al bunicului meu care murise mai de mult in aceasta casa sau mai auzeam un sunet ciudat aveam un suport unde tineam furculite, linguri, cutite si se auze ca si cum cineva ar fi umblat prin ele desi eram singura acasa, acest sunet il auzeam mereu in perioada in care traia bunicul meu. Eu nu las niciodata cutitul indreptat spre mine atunci cand tai ceva la bucatarie, imi e frica sa nu ma tai si acum imi faceam de mancare si pentru un moment m-am intors cand m-am intors din nou cu fata spre blatul de la bucatarie cutitul era intors si pe jumatate dat jos de pe blat, cat pe aci' sa ma intepe, am mai avut experiente cu cutitele tot gateam si lasasem cutitul cu varful in directia opusa mie si gateam nu stiu cum acel cutit s-a intors dar cand am vrut sa imi iau farfuria nici macar nu l-am atins si parca cineva il aruncase spre mine cu o putere destul de mare, mi-a trecut la 1 cm distranta de picior. Si multe alte lucruri care cad din senin in mijlocul noptii si multe altele. Sper ca te-am ajutat.