| Razvan_Onit_1997 a întrebat:

Cine ar vrea sa fie cu mine împreună?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cât de retardat să fii să pui întrebarea asta unui necunoscut.

| RAY a răspuns (pentru T0T):

Omul deja a platit inainte nunta si tu i strici planuriile fictive, posibil un copil de 11 ani

| PedoBarbie a răspuns:

Nimeni. O să rămâi forever alone.

| Madesz a răspuns:

Cati ani ai? laughing))

| SebylVane1890 a răspuns:

Am lipsit putin si site-ul s-a transformat intr-unul de matrimoniale?
De fapt, intrebarea adevarata e daca ai avut chef de glume si nu ai stiut ce sa faci, sau pur si simplu iti lipsesc anumite componente importante. Daca e a doua varianta, te rog nu uita sa i le ceri Mosuluihappy