| LoveMadScience a întrebat:

Cine are abonament la Biblioteca Nationala ( sediul de pe Splaiul Unirii), Bucuresti? Stiti cumva daca si cei sub 18 ani isi pot face abonament? FUNDAAA :3

Răspuns Câştigător
| Zoxxx a răspuns:

Eu am abonament!
Normal ca-ti poti face chiar daca nu ai 18 ani big grin
O sa-ti dea acolo un formular pe care va trebui sa-l completezi cu datele tale personale si o sa te puna pe scaun sa-ti faca poza!
Cardul o sa fie emis pe loc! big grin
Cardul e putin mai mic decat buletinul big grin

| LoveMadScience explică (pentru Zoxxx):

Mersi mult de tot pentru raspuns big grin Stii cumva si orarul bibliotecii ca pe site nu prea l-am gasit laughing)))

| Buresbista123 a răspuns (pentru Zoxxx):

Ma mir ca nu ti iau si amprentele...