| ion_7678 a întrebat:

Cine are cod GoalUnited Funda?

2 răspunsuri:
| JohNNNyy a răspuns:

Incearca http://gustars.yolasite.com/ este o echipa de hackeri care au reusit sa sparga firewallu din cate am inteles.

| Seriosi_Sa_Fim_1965 a răspuns (pentru JohNNNyy):

Aveti grija, ca "JohNNNyy" este un hacker jegos, care va fura parolele si, in cel mai bun caz, va fura cartile, daca nu echipele cu totul.
Acel site este o "facatura". Aveti grija, de asemenea, ca va fura si datele personale stocate in contul pe care i-l dati.
Adresa lui de mail, inregistrata pe "site-ul american" happy, este dragnea.ionut20@yahoo.com.
Ma gindesc serios sa-l dau pe mina politiei...