| putzulica a întrebat:

Cine are coloana vertebrala?

Răspuns Câştigător
| bLuEsKiEs a răspuns:

Eu!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La propriu sau la figurat?winking La propriu o au toti oamenii, la figurat - doar unii.

| fluturas a răspuns:

Toate vertebratele big grin

| Genuitoarea a răspuns:

Prostii rolling on the floor) uite ca eu nu am. nu o vad deci nu o amm rolling on the floor))))) offff esti bestiall:X rolling on the floor))
app mai sti faza cu periutza de dintsii?rolling on the floor))off saraka a ramasss inasrcinataaa rolling on the floor))))))))))))))))))))

| lavynika a răspuns:

Toti oamenii, si toate animalele vertebrate.

| Marry:X a răspuns:

Buna.Nu se prea intelege la ce anume te referi. Daca te referi la expresia nu ai coloana vertebrala, se refera la faptul ca nu ai personalitate, ca mereu te lasi infulentat de altii. Daca te referi pe parte biologica, toate vertebratele au, de aceea si numele acestora. Sper ca te-am ajutat.Pa,pa

| Fifylici a răspuns:

Uneori am, alteori stau cam stramba ca ma bate vantu laughing

| Mony a răspuns:

Toata lumea, sau poate nu chiar toti(unele animale)