| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sa ai coloana vertebrala?

Răspuns Câştigător
| Cappuccinooo a răspuns:

Buna!
A avea coloana vertebrala inseamna sa ai demnitate.
Sper ca te-am ajutat, pa-pa!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Coloana vertebrala face parte din corpul nostru ne tine spatele drept si fara coloana am fi maleabili ni nu eram drepti aveam curbe si multe alte chestii.

| Robert a răspuns:

A avea coloana vertebrala inseamna sa ai o demnitate si integritate nu e ceva ce tine de nationalitate, ci de ceea ce inseamna sa fii OM.

| Nicole a răspuns:

Bună,toți oamenii au „coloana vertebrala"
Daca ai nevoie priveste imaginea, http://www.sfatulmedicului.ro/galerii-foto/dureri-lombare_432

Sănătate.
Pa,pa.

| Pământul a răspuns:

Inseamna sa detii tupeu, colocvial. Mai tehnic, inseamna sa fii vertebrat.

| AndaWest a răspuns:

Sira spinarii, cum sa iti explic:-?
http://www.google.it/......tp?/imgres

| vreaubebe a răspuns:

Eee raspunsuri si raspunsurilaughing tupeu colcvial? in fine
coloana vertebrala reprezinta demnitate, tarie, putere psihica, cand ai coloana vertebrala nu esti o lichea ci un om integru capabil sa-si expuna si sa-si sustina punctul de vedere