| nimicaici a întrebat:

Cine are epilator Braun Silk-épil ? Eu am si ma doare foarte tare cand il folosesc.voi ce parere aveti de el ,durerea va inceta?:d

4 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Am si eu si e foarte bun, ma epilez la 3-4 saptamani("ma fac cu el de multi ani), dar ca sa-ti mai amelioreze un pic durerea, pune-ti o punga de gheata, pe locul unde vrei sa te epilezi(si repeti peste tot).Dar in timp nu o sa-ti mai trebuiasca "leacuri din astea", o sa te obisnuiesti cu el. Sper ca te-am ajutat. pupici.:*:*:*

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Eu m-am obisnuit cu durerealaughing
durerea nu va disparea asa ca prin magie, doar ca te vei obisnui cu ea daca il folosesti regulat:d.pentru inceput, poti folosi mai intai o crema epilatoare in cazul in care il ai marisor, astepti 2-3 zzile, si il smulgi, cand e mai lung doare mai rau blushing.

| Ely3 a răspuns:

Pe mine una, nu ma doare aproape deloc. Poti incerca sa iei un paracetamol inainte de a te epila cu o jumatate de ora. Incearca asta poate iti va fi de folos :*. Bafta.

| Carmen09 a răspuns:

Si eu am dar nu pot sa il folosesclaughing Am si pielea sensibila si durerea e groaznica...Mi`e cam frica sa incerc din nou.Am avut cateva tentative care au esuatlaughing