| anonim_4396 a întrebat:

Cine are idul lui justin bieber? sau alte vedete?

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ne faci o favoare PLZ si te impusti?

| Crisu_7532 a răspuns:

laughing) tu chiar crezi ca id-urile astea care circula pe aici sunt id-urile lor reale? In cel mai bun caz sunt id-urile unor membri din staff-ul Justin Bieber care se ocupa cu promovarea imaginii. si ar sta si ar vorbi pe net cu fani disperati doar pentru a va pastra interesul pentru Justin Bieber. atat.
mini-vedetele astea gen Justin Bieber, Demi Lovato etc sunt constienti ca toti copiii sunt disperati dupa ei. Chiar crezi ca ar avea timpul/vointa sa stea de vorba pe mess cu cateva mii de fani? Nici macar Y! M nu suporta atata trafic. sa fim serios.
Auziti voi...cica.id-uri de vedete laughing)

| anyska a răspuns:

Justin_d_bieber_10
eu am crezut ca e vrajeala si l-am adaugat asa dar chiar e el! ( cel putin sper )!

| Onutzyk a răspuns:

Justin Bieber: jb_rahat_niciodata_nu_va_fi_klumea
Miley Cyrus: mc_parasuta_secolului

Tu chiar crezi ca astea circula?
Asa s intreba o prietena asta vara care e id-ul lui Robert Pattinson.

Lasati frate cautarile disperate laughingrolling on the floor

| byutzatha a răspuns:

Adevaratul id a lui jb este jdb_1394 pentru ca am vb cu el si mi-a dat web...si eu stiu sa vb engleza

| LoloSkate a răspuns:

Chiar daca nu ma crezi iti dau facebookul lui prin mesaj si iti dau si idul! crede-ma am vorbit pe mess cu el si m-a rugat sa pastrez secretul.dar da-mi fundita! facebooku- e Lolo Song, Nu are poze dar in profil gasesti informatiile. Unele nu sunt corecte ca sa nu isi dea lumea seama ca e el. Vorbeste Engleza happy fundita?

| LoloSkate a răspuns:

Song_boy30@yahoo.com! Va jur pe ce vreti voi ca daca nu e adevarat vreau sa ma loveasca flgerul! Am zis (in engleza bineinteles) ca o sa ii pastrez secretul cu idu daca imi web cam! si era eel! am vazut-o pe mama lui! statea intr-o camera, cu tapet pe care era fata lui! intrati pe astaa!

| LoloSkate a răspuns:

Intrati pe song_boy30@yahoo.com! el e! JUR! A dat adresa pe un site de fani si asta eeeeeee!

| Bia_6294 a răspuns:

A lui Justin : am_implinit_16_ani_pot sa_stau_treaz_pana_la_7_seara

Multumesc!

| DanielaMe a răspuns:

Amuzant laughing NU are id, voi care cautati pe cu disperare ID-urile astea sunteti niste DISPERATI. Mai lasati fanteziile astea, bafta la vb cu ceilalti disperati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il am eu
cap_de_mop16

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu intrati pe id maria.ana733

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin_nu_are_id__pt_fani_esti_chiar_proasta_daka_u_crezi_k_are