| TdsdfcelMaiStupid a întrebat:

Cine are lentile de contact imi poate spune de la cati ani le poarta? Poti sa le porti si de la 14?
Si sunt lentile de o luna, permanente sau cum?

Răspuns Câştigător
| portocala225 a răspuns:

Depinde de fiecare persoana. Lentilele se poarta doar daca ai probleme destul de mari/si desigur daca le suporti.Sunt persoane care le suporta din prima, sau care nu le suporta deloc.Dar poti sa le porti si de la 14 ani chiar si mai repede.

Depinde de problemele tale cu ochii.Eu am -1.75 si nu pot sa portbig grin

Succes!:*

Fundaa?happy