| VIP_3544 a întrebat:

Cine are melodia Adelina Brestoiu-18 ani? imi trebuie neaparat... dau fundita happywinking

4 răspunsuri:
| PureCherry a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/georgerdv/bb9b04f9fbed7a uite de aici o ia si acici este programul cu care o iei http://my2dor.blog.com/

| ahahhah a răspuns:

O am eu

| Adda08 a răspuns (pentru ahahhah):

Buna... Scuze ai zis ca ai melodia Adelinei Brestoiu 18 ani. o mai ai?big grin as vrea-o si eubig grin tee roog

| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a răspuns:

Buna...

uite`o aici Adelina Brestoiu-18 ani... download`ul este in partea de jos a paginii :*

bafta :*:*