| needyou a întrebat:

Cine are telefon motorola e8 rokr?
cand timit prin bluetooth ceva merge dar nu si invers!
dau funda!

1 răspuns:
| Anonima007 a răspuns:

Da si eu am si mi se intampla la fel.Depinde din ce tel. vrei sa trimiti. Poate acel tel. are bluetooh`ul stricat.
La mine a fost. de la telu meu si l-am dus l-a reperat.Si cand sa-l iau` nu mai merge nici invers. Poti sa-l duci si tu dar nu recomand.Si nici nu pot sa mai ascult muzica.Si cunosc pers. care li s-a intamplat la fel.Totusi poti sa incerci. Dupa ce mi s-a intamplat atunci mi-am schimbat telu`.happy