| mickidutza a întrebat:

Cine are telefon Vodafone 555 blue? sa imi spuneti si mie cum pot iesi de pe facebook, pentru k mi-a ramas acolo in meniu... urgent! funda!

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

Am vorbit cu tipul si a zis ca si lui i s-a intamplat. S-a dus la Vodafone si aia i-o rezolvat problema.

10 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Esti pregatita?

Pasul 1) Scoate bateria.
Pasul 2) Pune bateria.
Pasul3) Deschide telefonul.

| mickidutza explică (pentru DeidaraXR1):

Am facut asta de 1000 de ori si nimic straight face

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru mickidutza):

Pai si cum se deschide in meniul de FB sau ce?

| mickidutza explică (pentru DeidaraXR1):

Intru in meniu, si acolo apare chat-ul, prietenii.notificari etc. si cum pot face sa ies, adica sa nu imi mai apara toate alea?

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru mickidutza):

Am un prieten cu 555 blue il intreb maine.

| mickidutza explică (pentru DeidaraXR1):

Si app: can am zis ca imi apar la meniu prietenii, notificarile si chat-ul, ma refeream k imi apar exact cum imi apar mesajele, fisierele mele...adica ca si folderele. vreau sa ma deloghez, dar nu stiu cum.

| mickidutza explică (pentru DeidaraXR1):

Ok,multumesc mult! sa imi spui maine. sa nu uiti.

| mickidutza explică (pentru DeidaraXR1):

Ai aflat?

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru mickidutza):

Stai tu ca abia m-am trezit.

| mickidutza explică (pentru DeidaraXR1):

Mersi! :*

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru mickidutza):

Am vorbit cu tipul si a zis ca si lui i s-a intamplat. S-a dus la Vodafone si aia i-o rezolvat problema.